Archiv kategorie: Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Fasády a rekonstrukce domů

Sochora 1054_01

I takhle by mohla vypadat Vaše nemovitost.  Kompletní revitalizace vnějších omítek: funkční zateplení barevný či nebarevný nátěr slušivý vzhled a z omšelého domu (původně ve správě někoho jiného) se může stát bytový dům podle Vašich představ. Také uvažujete o opravě vnější fasády? Můžeme Vám pomoci nápad realizovat. připravíme výběrové řízení na stavební firmu pomůžeme Vám vybrat …

Pokračovat ve čtení »

Bydlení v novém kabátě

 Máme radost pomáhat s komplexní revitalizací a zateplením fasády bytových domů Pplk. Sochora 1054 a 1057. Díky pečlivým výběrovým řízením a financování formou velmi výhodného hypotéčního úvěru budou moci obyvatelé obou domů bydlet v krásném novém kabátě a to dokonce bez navýšení příspěvků na správu a údržbu domu.      

Naši noví klienti

Jsme velmi poctěni, že nás pověřily správou svých domů další dva domy ve Staré Boleslavi, Sídliště 1116-7 a 1118-9. Vynasnažíme se také jim zpříjemnit jejich bydlení.

Zdarma účetní software MRP

Fantastické do 100 položek je poskytován účetní software MRP zdarma (www.mrp.cz). Jste drobný podnikatel nebo malá firma a je vám líto dávat peníze za účetní programy? Pak jste na správné adrese. Od nás můžete získat zdarma to nejdůležitější programové vybavení, které potřebují běžné podnikatelské subjekty.